Publications Office of the EU
Slowakije-Bratislava: Schakelapparatuur - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slowakije-Bratislava: Schakelapparatuur

  • Gepubliceerd
    29/10/2021
  • Uiterste termijn
    07/12/2021
  • Gunning
    02/11/2022
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Slovenské elektrárne, a.s.
Plaats van uitvoering
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Locatie van de koper
NUTS code: SK01 Bratislavský kraj
Sector (CPV)
31214000 Schakelapparatuur
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
601,170.70 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
371,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
2021/09299
Beschrijving

Účelom Obstarávania je zabezpečiť pre Objednávateľa rekonštrukciu rozvodní 22 kV a ochrán 22kV prečerpávacej
vodnej elektrárne Liptovská Mara s cieľom zvýšenia bezpečnosti a spoľahlivosti napájania vlastnej spotreby a
modernizácia výzbroje, automatiky a spôsobu ovládania jednotlivých prvkov rozvodní.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://seas.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/5322
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
601,170.70 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
371,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: EGEM, s. r. o.
Postadres: Lamačská cesta 3
Stad: Bratislava
Postcode: 84104
Land: SVK
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.