Publications Office of the EU
Spanje-Madrid: Chirurgische implantaten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Spanje-Madrid: Chirurgische implantaten

  • Gunning
    17/10/2018
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Dirección del Instituto Nacional de Gestión Sanitaria (INGESA)
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES300 Madrid
Locatie van de koper
NUTS code: ES300 Madrid
Sector (CPV)
33184100 Chirurgische implantaten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,260.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
5,886.00 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
39
Referentienummer inschrijving
AM 2017/136
Beschrijving

Suministro de prótesis de cadera para varias comunidades autónomas y organismos de la Administración del Estado.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.