Publications Office of the EU
Portugal-Horta: Vuilniswagens - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Horta: Vuilniswagens

  • Gepubliceerd
    03/11/2023
  • Uiterste termijn
    02/12/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    03/12/2023
  • Gunning
    19/12/2023
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Município da Horta
Plaats van uitvoering
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Locatie van de koper
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Sector (CPV)
34144511 Vuilniswagens
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
230,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
225,970.00 EUR
Referentienummer inschrijving
2023/300.10.005/1106
Beschrijving

Aquisição de uma viatura de 26 toneladas para transporte de resíduos com sistema ampliroll

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
www.acingov.pt
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
03/12/2023 10:30
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
230,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
225,970.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Simopeças, Lda
Postadres:
Stad: Famões
Postcode: 1685-253
Land: PRT
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.