Publications Office of the EU
Durchführung von Unterhaltsreinigung sowie Vertretungsreinigung am Standort Wesel - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Durchführung von Unterhaltsreinigung sowie Vertretungsreinigung am Standort Wesel

  • Gepubliceerd
    20/03/2025
  • Uiterste termijn
    29/04/2025
  • Opening van de inschrijvingen
    29/04/2025
  • Gunning
    25/06/2025
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Kreis Wesel -Zentrale Vergabestelle-
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DEA1F Wesel
Sector (CPV)
90911200 Reiniging van gebouwen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
0.01 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
6
Referentienummer inschrijving
K-WES-26ZV-2025-0001
Beschrijving

Durchführung der regelmäßigen Unterhaltsreinigung sowie Vertrtungsreinigung

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/K-WES-26ZV-2025-0001
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: toegestaan
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/K-WES-26ZV-2025-0001
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
29/04/2025 10:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.