Publications Office of the EU
Polen-Zduny: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Zduny: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning

  • Gepubliceerd
    13/04/2018
  • Uiterste termijn
    30/05/2018
  • Gunning
    02/08/2018
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Gmina Zduny
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL416 Kaliski
Locatie van de koper
NUTS code: PL416 Kaliski
Sector (CPV)
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
34,754.00 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
362,877.00 PLN
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
4
Referentienummer inschrijving
DG.271.9.2018
Beschrijving

Przedmiot zamówienia stanowi wdrożenie kompleksowego systemu informatycznego wraz z zakupem sprzętu i szkoleniami dla Gminy Zduny.
Zakres zamówienia obejmuje:
1) E-usługi dla Mieszkańców Gminy Zduny oraz wdrożenie systemu EOD i BIP.
Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A.1 do SIWZ.
2) System wspomagający pracę Rady Miejskiej i udostępniający informacje dla mieszkańców. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A.2 do SIWZ.
3) System informacji wizualnej (Digital Signage). Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A.3 do SIWZ.
4) Digitalizacja zasobów przestrzennych i umieszczenie w GIS. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A.4 do SIWZ.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Gmina Zduny
Postadres: Rynek 2
Stad: Zduny
NUTS-code: PL416
Postcode: 63-760
Land: POL
Contactpersoon: Tomasz Patalas, Rafał Markowski
Hoofdadres: http://zduny.bip.cc
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.