Publications Office of the EU
Italië-Milaan: Dienstverlening door ingenieurs - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italië-Milaan: Dienstverlening door ingenieurs

  • Gepubliceerd
    27/10/2018
  • Uiterste termijn
    12/12/2018
  • Opening van de inschrijvingen
    14/12/2018
  • Gunning
    28/02/2019
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Infrastrutture Lombarde S.p.A.
Plaats van uitvoering
NUTS code: ITC4C Milano
Locatie van de koper
NUTS code: ITC4 Lombardia
Sector (CPV)
71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
349,771.32 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
224,553.19 EUR
Referentienummer inschrijving
GS18041_A09117_VII lavori PINI_DL+CSE
Beschrijving

Procedura aperta per l’affidamento dei servizi tecnici attinenti l'architettura e l'ingegneria, di cui all'art. 3, punto vvvv) del D.Lgs. n. 50/2016, concernenti la direzione lavori e coordinamento della sicurezza in fase di esecuzione con riferimento all’intervento di «razionalizzazione nuova azienda mediante ristrutturazione del reparto di radiodiagnostica e area degenza, ambulatori presso il P.O. Cardinal Ferrari e ristrutturazione reparto mielolesi presso il P.O. CTO» afferenti all’ASST centro specialistico ortopedico traumatologico Gaetano Pini/CTO di Milano. Le lavorazioni di cui si compone l’intervento sono suddivise fra la sede P.O. Cardinal Ferrari e la sede CTO di via Bignami.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not specified
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
14/12/2018 10:30
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
349,771.32 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
224,553.19 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: E.T.S. S.p.A. Engineering and technical services (mandataria)
Postadres:
Stad: Bergamo
Postcode:
Land: ITA

Officiële naam: Poolmilano S.r.l. (mandante)
Postadres:
Stad: Macherio (MB)
Postcode:
Land: ITA

Officiële naam: M+Associati (mandante)
Postadres:
Stad: Seregno
Postcode:
Land: ITA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.