-
Gepubliceerd04/03/2024
-
Uiterste termijn05/04/2024
-
Opening van de inschrijvingen05/04/2024
-
Gunning22/05/2024
-
Vandaag05/09/2026
Toegankelijkheidshulpmiddelen
- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure
- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface
LEVERING VAN FLEXIBELE SPRUITSTUKKEN EN BESCHERMENDE PLEXIGLAS
Note: Niet alle informatie voor deze procedure is met succes berekend. Raadpleeg de bijbehorende documenten voor meer informatie.
Het voorwerp van de gegunde opdracht is de levering van nieuwe flexibele staven en bijbehorende accessoires in de hal van Winter Stadium Na Lapači. Hieronder en in de projectdocumentatie beschreven. De plaats van uitvoering van de betrokken overheidsopdracht is Winter Stadium Na Lapači, Na Lapači 394, 755 01 Vsetín — Rokytnice, Tsjechië, op perceel nr. 1078 — k.ú. Rokytnice bij Vsetín. Het doel is de levering en installatie van flexibele — flexibele borden en hun accessoires, aangepast aan de bestaande lay-outs van de speeltuin — spelijsoppervlakken en omgeving vanwege de noodzaak om borden en accessoires te ruilen, die niet langer voldoen aan de huidige regels en eisen van de IIHF-regels, in het Winterstadion Na Lapači in Vsetín. Het onderwerp van het contract is onderverdeeld in vier objecten — een eenvoudige beschrijving: Sat 04 — DEMONTÁŽ OF STATING Blinds De bestaande planken op het veld — het ijsoppervlak worden geassembleerd — geassembleerd uit afzonderlijke delen. Deze delen worden gemaakt als gelaste stijve constructie van staalprofielen (jackles), thermisch verzinkt oppervlak. De planken zijn aan de buitenkant bekleed met planken van polypropyleen tl. 5 mm, kleur wit, die direct verankerd zijn in een metalen structuur met overlappende verbindingen. Vanaf de zijkant van de speeltuin is de bekleding gemaakt van polypropyleen tl. 10 mm met reclame deksel van polycarbonaat tl. 3 mm, voor ijs is er een gele zoom — een beschermende (cirkelvormige) strook en een bovenste cover strip gemaakt van polypropyleen blauwe kleur. Aan de betongekoelde plaat worden de afzonderlijke onderdelen verankerd in ankerelementen, die vóór de betonnen plaat (in 2016) werden geïnstalleerd. Bestaande platen worden professioneel gedemonteerd (incl. beschermglas) om de bestaande ankerelementen in de betonplaat niet te beschadigen en ook zonder schade aan het betonoppervlak tijdens het demonteren en hanteren. Sat 01 — LEVERING van flexibele randen en beschermende plexiglass Levering en installatie van nieuwe flexibele — flexibele randen voor ijshockey volgens de parameters van de huidige IJshockeyregels (IIHF, ČSLH, ELH). De structuur van het bord wordt horizontaal verdeeld, zodat het bovenste deel op elk moment gedeeltelijk of volledig kan worden ontmanteld, zelfs als er ijs op het betonoppervlak is. Levering en installatie van een beschermend net achter de poorten boven de plexi grensverlenging. Parameters, ingangen en ingangen van het ijsoppervlak volgens het bordplan (zie tekeningsdeel). Flexibele planken zullen worden geleverd met de mogelijkheid van het installeren van 2 stuks van ingebouwde ijs reclameruimte in de structuur van de flexibele raad, de aanname van de grootte van het ijsgebied is 640x2880 mm + bouwkader, de plaatsen voor het plaatsen van het ijsreclamegebied zijn zichtbaar vanaf het tekengedeelte. Sat 02 — Bescherming VAN DE LANDEN VERENIGD MET RELINATIES De bestaande oppervlakken en de verhoogde vloeren rond de perimeters zijn ongeschikt. Na demontage van het bestaande oppervlak en installatie van elektrische apparatuur (installatie van NN en SLP — stroomkabels CYKY-J 3x2.5 in de protector gegolfd flexibel rood DN 50 mm, dubbellaags, materiaal HDPE/LDPE DN50 en datakabels — 2x FTP cat6 kabels in de protector gegolfd flexibel rood DN 40 mm, tweelaags, HDPE/LDPE materiaal en voorbereiding voor de opslag van de optische kabel — HDPE DN32 beschermer aan de LED panelen in kwestie) zal een nieuwe brandpuntslengte van de installatiekanalen worden uitgevoerd — het is nieuw ontworpen van de tarch planks dikte ~50 mm (zowel het vochtbestendig als de vochtigheidsgraad van het water). 15 mm en het leggen van een nieuw rubberoppervlak (allemaal gelijmd) — zie tekeningsdocumentatie. Na de installatie van nieuwe flexibele staven incl. beschermglas zal een grondige reiniging worden uitgevoerd — het bestaande oppervlak van de betongekoelde plaat afvoeren. Vervolgens zal een volledige coating van het betonoppervlak met verf op basis van epoxyharsen — RAL 9010 — wit worden uitgevoerd en vervolgens de meting en vetering van het veld voor ijshockey — rode en blauwe lijnen, punten en cirkels voor het gooien, doelput volgens de huidige regels van LH — zie tekening documentatie.
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/00304450
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/00304450
37450000 - Uitrusting voor veld- en baansporten
45200000 - Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.