Publications Office of the EU
Ostwache, nieuwbouw van een reddingsstation; Schilder- en lakwerk, coatings - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Ostwache, nieuwbouw van een reddingsstation; Schilder- en lakwerk, coatings

  • Gepubliceerd
    12/03/2026
  • Uiterste termijn
    22/04/2026
  • Opening van de inschrijvingen
    22/04/2026
  • Gunning
    03/06/2026
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Landeshauptstadt Kiel - Der Oberbürgermeister
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DEF02 Kiel, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
45442100 Schilderwerk
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
114,883.59 EUR
Referentienummer inschrijving
60.6.902.26
Beschrijving

Ostwache, nieuwbouw van een reddingsstation; Schilder- en lakwerk, coatings

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YHMM03X
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YHMM03X
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
22/04/2026 08:26
Gunningsmethode
Preis
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
114,883.59 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: massarbeit Handwerk
Postadres:
Stad: Groß Wittensee
Postcode: 24361
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.