Publications Office of the EU
Zweden-Alvesta: Motorvoertuigen voor goederenvervoer - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zweden-Alvesta: Motorvoertuigen voor goederenvervoer

  • Gepubliceerd
    27/12/2021
  • Uiterste termijn
    31/01/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    01/02/2022
  • Gunning
    07/02/2022
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Alvesta Renhållnings Aktiebolag
Plaats van uitvoering
NUTS code: SE212 Kronobergs län
Locatie van de koper
NUTS code: SE212 Kronobergs län
Sector (CPV)
34130000 Motorvoertuigen voor goederenvervoer
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,848,000.00 SEK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
2,848,000.00 SEK
Referentienummer inschrijving
21/78
Beschrijving

Alvesta renhållning upphandlar ett biogasdrivet lastväxlarfordon med liftdumperaggregat i enlighet med upphandlingsunderlaget.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afkyozuiuo&GoTo=Tender
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
01/02/2022 00:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
2,848,000.00 SEK
Definitieve waarde van de opdracht
2,848,000.00 SEK
Gunning van het contract
Officiële naam: Atteviks Lastvagnar Aktiebolag
Postadres: Box 2122
Stad: JÖNKÖPING
Postcode: 55002
Land: SWE
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.