Publications Office of the EU
Frankrijk-Nantes: Gehoorapparaten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Frankrijk-Nantes: Gehoorapparaten

  • Gepubliceerd
    11/11/2016
  • Uiterste termijn
    12/12/2016
  • Opening van de inschrijvingen
    13/12/2016
  • Gunning
    27/06/2017
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
Yes
Koper
CHU de Nantes
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Locatie van de koper
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Sector (CPV)
33185000 Gehoorapparaten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
19,832,499.00 EUR
Referentienummer inschrijving
AOO-16102
Beschrijving

Fourniture de dispositifs médicaux ORL et implants cochléaires.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: CHU de Nantes — Hôpital Saint-Jacques — service pharmacie centrale
Postadres: 85 rue Saint-Jacques
Stad: Nantes
NUTS-code: FR511
Postcode: 44093
Land: FRA
Hoofdadres: http://www.chu-nantes.fr
Elektronisch via:
http://www.achats-hopitaux.com
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
13/12/2016 10:00
Plaats van uitvoering
CPV-code

33185000 - Gehoorapparaten

33182000 - Apparatuur voor hartondersteuning

Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
19,832,499.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Boston
Postadres: 14 place Georges Pompidou — BP 32
Stad: Saint-Quentin-en-Yvelines
Postcode: 78184
Land: FRA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.