Publications Office of the EU
Centraal gebouwbeheer Schwerin, eigen exploitatie van de deelstaathoofdstad Schwerin - vervangingsbouw Kita Feldstadtmäuse in 19063 Schwerin, Bleicherstraße 24, perceel 22 Meubelschrijnwerk - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Centraal gebouwbeheer Schwerin, eigen exploitatie van de deelstaathoofdstad Schwerin - vervangingsbouw Kita Feldstadtmäuse in 19063 Schwerin, Bleicherstraße 24, perceel 22 Meubelschrijnwerk

  • Gepubliceerd
    12/01/2026
  • Uiterste termijn
    10/02/2026
  • Opening van de inschrijvingen
    10/02/2026
  • Gunning
    23/03/2026
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Zentrales Gebäudemanagement Schwerin, Eigenbetrieb der Landeshauptstadt Schwerin
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DE804 Schwerin, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
45422100 Houtwerk
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
-1.00 EUR
Referentienummer inschrijving
2026100001
Beschrijving

Perceel 22 Meubelschrijnwerk

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXSQYY6YTXP9XVYK
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXSQYY6YTXP9XVYK
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
10/02/2026 09:30
Gunningsmethode
Preis
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
-1.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: vorbergobjekt - Bernd Vorberg Objekt-Einrichtungen und Möbeltischlerei e. K.
Postadres:
Stad: Schwerin
Postcode: 19061
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.