Publications Office of the EU
Frankrijk-Bourg-en-Bresse: Wegdekwerkzaamheden voor wegen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Bourg-en-Bresse: Wegdekwerkzaamheden voor wegen

  • Gepubliceerd
    26/07/2016
  • Uiterste termijn
    15/09/2016
  • Opening van de inschrijvingen
    15/09/2016
  • Gunning
    21/12/2016
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Département de l'Ain
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRK21 Ain
Locatie van de koper
NUTS code: FRK21 Ain
Sector (CPV)
45233220 Wegdekwerkzaamheden voor wegen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,886,600.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
10,678,185.00 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
7
Referentienummer inschrijving
16A011
Beschrijving

Fabrication, transport et mise en œuvre d'enrobés hydrocarbonés à chaud sur les routes départementales de l'Ain et les autres propriétés du Département.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Département de l'Ain
Postadres: Service des marchés publics — 10 rue Pavé d'Amour — 2° étage — CS 40276
Stad: Bourg-en-Bresse Cedex
NUTS-code: FR711
Postcode: 01006
Land: FRA
Hoofdadres: http://www.ain.fr/marchespublics
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
15/09/2016 12:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.