Publications Office of the EU
Griekenland-Athene: Laboratoriumreagentia - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Griekenland-Athene: Laboratoriumreagentia

  • Gepubliceerd
    19/07/2013
  • Uiterste termijn
    26/09/2013
  • Opening van de inschrijvingen
    27/09/2013
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Γενικό Νοσοκομείο Ν. Ιωνίας Κωνσταντοπούλειο – Πατησίων
Plaats van uitvoering
NUTS code: EL30 Aττική
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
33696500 Laboratoriumreagentia
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
276,422.76 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
Διακήρυξη με αρ. 6/13
Beschrijving

Προμήθεια αντιδραστηρίων εργαστηρίων

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
27/09/2013 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
276,422.76 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.