Publications Office of the EU
Foto-app voor landbouwsteun in Beieren (FAL-BY) , app voor gebiedsmonitoring - verdere ontwikkeling - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Foto-app voor landbouwsteun in Beieren (FAL-BY) , app voor gebiedsmonitoring - verdere ontwikkeling

  • Gepubliceerd
    10/09/2025
  • Uiterste termijn
    23/09/2025
  • Gunning
    07/10/2025
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Freistaat Bayern, vertreten durch das Bayer. StM f. Ernährung, Landwirtschaft, Forsten und Tourismus
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
72200000 Softwareprogrammering en -advies
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
543,333.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
575,217.00 EUR
Referentienummer inschrijving
2025H3000002
Beschrijving

In 2022 heeft het Beierse ministerie van Voedselvoorziening, Landbouw, Bosbouw en Toerisme (StMELF), hierna “de opdrachtgever” genoemd, de mobiele applicatie FAL-BY (Photo App for Agricultural Support in Bavaria) ter ondersteuning van landbouwsteun in Beieren in opdracht gegeven en mede ontwikkeld. De mobiele applicatie, die beschikbaar is voor zowel werknemers van de landbouwadministratie als aanvragers, is een mobiele ondersteuning van het serviceportaal van de Beierse landbouwadministratie iBALIS. FAL-BY biedt gebruikers de mogelijkheid om inspectieorders te bewerken door foto's met georeferenties te maken en metingen uit te voeren en is beschikbaar voor iOS, iPadOS en Android. Enerzijds omvat de verdere ontwikkeling van FAL-BY de nodige aanpassingen als gevolg van de nieuwe uitdagingen op het gebied van ontwikkeling. Hier moet flexibel worden gereageerd om wijzigingen in de wettelijke vereisten in FAL-BY tijdig door te voeren. Anderzijds is verdere ontwikkeling op het gebied van diensten voor gebruikers gepland om de Beierse landbouwers zo goed mogelijk te ondersteunen bij het voldoen aan de financieringsvereisten. In dit verband is het gebruik van AI, bijvoorbeeld via een chatbot, ook gepland voor gebruikers.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.evergabe.bayern.de/evergabe.bieter/api/supplier/external/deeplink/subproject/dc7513e8-0b14-45fb-a1e2-07ff0a43b1f7
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.evergabe.bayern.de/evergabe.bieter/api/supplier/external/deeplink/subproject/dc7513e8-0b14-45fb-a1e2-07ff0a43b1f7
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
Preis
Geraamde waarde
543,333.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
575,217.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Dierichsweiler Unternehmens- und Prozessberatung GmbH
Postadres:
Stad: Mainz
Postcode: 55130
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.