Publications Office of the EU
Frankrijk-Metz: Wegwerkzaamheden - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Metz: Wegwerkzaamheden

  • Gepubliceerd
    29/01/2019
  • Uiterste termijn
    08/03/2019
  • Opening van de inschrijvingen
    11/03/2019
  • Gunning
    21/05/2019
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Département de la Moselle
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRF33 Moselle
Locatie van de koper
NUTS code: FRF33 Moselle
Sector (CPV)
45233140 Wegwerkzaamheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
679,227.67 EUR
Referentienummer inschrijving
19s0002
Beschrijving

19s0002 — DRM — SDIR — opération de sécurité 2019 — RD 956 — calibrage entre la RD 19 (Colmen) et la frontière allemande — communes de Colmen et Neunkirchen-les-Bouzonville. Lot unique.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://marchespublics.moselle.fr
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
11/03/2019 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
679,227.67 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Eurovia Alsace Lorraine
Postadres: 2 route de Metz
Stad: Florange
Postcode: 57190
Land: FRA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.