Publications Office of the EU
Duitsland-Tönning: Opknappen van schepen of boten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Tönning: Opknappen van schepen of boten

  • Gepubliceerd
    14/05/2021
  • Uiterste termijn
    24/06/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    24/06/2021
  • Gunning
    26/07/2021
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Wasserstraßen- und Schifffahrtsamt Elbe-Nordsee
Plaats van uitvoering
NUTS code: DEF07 Nordfriesland
Locatie van de koper
NUTS code: DEF07 Nordfriesland
Sector (CPV)
50244000 Opknappen van schepen of boten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
240,264.00 EUR
Referentienummer inschrijving
2-254.2/2021
Beschrijving

Dienstleistungen in den Bereichen Schiffbau, Maschinenbau, Schiffselektrotechnik und Nachrichtentechnik in einem Werftbetrieb.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=391054
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
24/06/2021 14:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
240,264.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Husumer Dock und Reparatur GmbH & Co KG
Postadres: Rödemishallig 14
Stad: Husum
Postcode: 25813
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.