Publications Office of the EU
Italië-Catania: Medische verbruiksartikelen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italië-Catania: Medische verbruiksartikelen

  • Gepubliceerd
    19/03/2016
  • Uiterste termijn
    10/05/2016
  • Gunning
    01/03/2017
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Azienda Ospedaliero-Universitaria Policlinico — V. Emanuele
Plaats van uitvoering
NUTS code: ITG17 Catania
Locatie van de koper
NUTS code: ITG17 Catania
Sector (CPV)
33140000 Medische verbruiksartikelen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
10,806,475.20 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
8,124,888.00 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
23
Referentienummer inschrijving
Delibera n. 262 del 23/02/2016
Beschrijving

Dispositivi medici di sicurezza per la manipolazione di farmaci citostatici.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for one or more lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.