Publications Office of the EU
A1/1138/2026 Biologia Molecular de Rotina - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

A1/1138/2026 Biologia Molecular de Rotina

  • Gepubliceerd
    17/04/2026
  • Uiterste termijn
    20/05/2026
  • Gunning
    23/07/2026
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Unidade Local de Saúde da Região de Leiria, EPE
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: PT16F Região de Leiria
Sector (CPV)
33696000 Reagentia en contraststoffen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
632,859.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
632,859.00 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
5
Referentienummer inschrijving
A1/1138/2026 Biologia Molecular de Rotina
Beschrijving

A1/1138/2026 Biologia Molecular de Rotina

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://community.vortal.biz/public/
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://community.vortal.biz/public/
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.