Publications Office of the EU
Spanje-Madrid: Post- en telecommunicatiediensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Spanje-Madrid: Post- en telecommunicatiediensten

  • Gepubliceerd
    15/07/2019
  • Uiterste termijn
    13/08/2019
  • Opening van de inschrijvingen
    09/09/2019
  • Gunning
    11/09/2019
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Empresa Municipal de Servicios Funerarios y Cementerios de Madrid, S. A.
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES España
Locatie van de koper
NUTS code: ES300 Madrid
Sector (CPV)
64000000 Post- en telecommunicatiediensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
273,188.53 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
72,544.08 EUR
Referentienummer inschrijving
SFC/2019/00029
Beschrijving

Contrato de servicios postales y telegráficos para la Empresa Municipal de Servicios Funerarios y Cementerios de Madrid, S. A.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Empresa Municipal de Servicios Funerarios y Cementerios de Madrid, S. A.
Nationaal registratienummer: A87607917
Postadres: C/ Salvador de Madariaga, 11
Stad: Madrid
NUTS-code: ES300
Postcode: 28027
Land: ESP
Hoofdadres: http://www.sfmadrid.es
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
09/09/2019 10:00
Plaats van uitvoering
CPV-code

64000000 - Post- en telecommunicatiediensten

64110000 - Postdiensten

64100000 - Post- en koeriersdiensten

Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
273,188.53 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
72,544.08 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: UTE Hispapost, S. A. y Serviform, S. A.
Postadres:
Stad: Sevilla
Postcode:
Land: ESP
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.