Publications Office of the EU
Frankrijk-Albi: Zware motorvoertuigen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Albi: Zware motorvoertuigen

  • Gepubliceerd
    20/10/2020
  • Uiterste termijn
    17/11/2020
  • Opening van de inschrijvingen
    17/11/2020
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Commune d'Albi
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRJ27 Tarn
Locatie van de koper
NUTS code: FRJ27 Tarn
Sector (CPV)
34140000 Zware motorvoertuigen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Aantal percelen
3
Referentienummer inschrijving
AOO20FOUR022
Beschrijving

Acquisition d'un tracteur agricole quatre roues motrices, d'un poids lourd tri-benne avec grue et d'un véhicule utilitaire léger avec benne arrière pour la ville d'Albi.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://webmarche.adullact.org/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=3499&orgAcronyme=81ALBI
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
17/11/2020 14:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.