Publications Office of the EU
26977 | Vervangen SMS/deurbediening, cel- en verkeersintercom en toegangscontrolesysteem OVK/Pieterbaancentrum te Almere - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

26977 | Vervangen SMS/deurbediening, cel- en verkeersintercom en toegangscontrolesysteem OVK/Pieterbaancentrum te Almere

  • Gepubliceerd
    20/03/2025
  • Uiterste termijn
    15/05/2025
  • Gunning
    18/02/2026
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Rijksvastgoedbedrijf
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: NL332 Agglomeratie ’s-Gravenhage
Sector (CPV)
45315100 Elektrotechnische installatiewerken
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
4,529,598.50 EUR
Referentienummer inschrijving
26977
Beschrijving

Het (deels) vervangen van de verouderde deurbesturing/SMS, het cel- en verkeersintercomsysteem en de toegangscontrole bij de Oostvaarderskliniek/Pieterbaancentrum (hierna te noemen: OVK/PBC), Carl Barksweg 3 te Almere. Overzicht algemene kenmerken Oppervlakte: OVK: circa 14.000 m2 BVO PBC: circa 3.000 m2 BVO

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/371445
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/371445
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Plan van Aanpak + Tijdschema (behorend bij KC2)
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
4,529,598.50 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Tijssens Electrotechniek B.V.
Postadres:
Stad: HEEZE
Postcode: 5591RA
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.