Publications Office of the EU
I-Rho: Elektriciteit - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

I-Rho: Elektriciteit

  • Gepubliceerd
    08/04/2011
  • Uiterste termijn
    19/05/2011
  • Opening van de inschrijvingen
    24/05/2011
  • Gunning
    16/06/2011
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
09310000 Elektriciteit
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
232,539.29 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
206,148.65 EUR
Referentienummer inschrijving
cod. 7/2011
Beschrijving

Acquisto fornitura. Luogo di consegna: Comune di Rho. Punti di consegna in bassa tensione specificati nel modulo “prospetto riepilogo punti di riconsegna” allegato al capitolato speciale d’appalto. Durante il periodo di validità dell’appalto, il Comune di Rho potrà a suo insindacabile giudizio, far aderire al contratto propri ulteriori e nuovi punti di fornitura non comprese nel citato prospetto utenze.
Durata dell'appalto: anni uno. Il Comune di Rho, ove ricorrano le condizioni di legge, potrà procedere ad un massimo di un rinnovo annuale del contratto di appalto, ai medesimi patti e condizioni, salvo quanto previsto dall’art. 5 del capitolato speciale di appalto.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
24/05/2011 10:00
CPV-code

09310000 - Elektriciteit

15000000 - Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten

09100000 - Brandstoffen

Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
232,539.29 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
206,148.65 EUR
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.