Publications Office of the EU
Frankrijk-Nanterre: Onderhouds- en reparatiediensten voor software - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Nanterre: Onderhouds- en reparatiediensten voor software

  • Gepubliceerd
    08/02/2018
  • Uiterste termijn
    19/03/2018
  • Opening van de inschrijvingen
    19/03/2018
  • Gunning
    27/09/2018
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Agence de l'eau Seine-Normandie
Plaats van uitvoering
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Locatie van de koper
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Sector (CPV)
72267000 Onderhouds- en reparatiediensten voor software
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
903,860.00 EUR
Referentienummer inschrijving
18-002
Beschrijving

Réalisation de prestations de tierce maintenance applicative du système d'information finance (Qualiac) de l'agence de l'eau Seine-Normandie.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=362686&orgAcronyme=d4t
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
19/03/2018 12:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
903,860.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Syxpériane
Postadres: 14 rue d'Uzès
Stad: Paris
Postcode: 75002
Land: FRA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.