Publications Office of the EU
Griekenland-Athene: Technische controlediensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Griekenland-Athene: Technische controlediensten

  • Gepubliceerd
    08/04/2022
  • Uiterste termijn
    12/05/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    18/05/2022
  • Gunning
    01/08/2022
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΑΕΡΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Μ.Α.Ε.
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: GR ΕΛΛΑΔΑ
Sector (CPV)
71356100 Technische controlediensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
620,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
620,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
S0001147
Beschrijving

Παροχή υπηρεσιών Προληπτικού Ελέγχου Παροχετευτικών Αγωγών Φυσικού Αερίου

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
www.eprocurement.gov.gr
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
18/05/2022 13:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
620,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
620,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: ΣΑΜΑΡΑΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ Α.Ε. – ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
Postadres: 26ης Οκτωβρίου 43, Τ.Κ. 54627
Stad: Θεσσαλονίκη
Postcode: 54627
Land: GRC
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.