Publications Office of the EU
Tsjechië-Hradec Králové: Antineoplastische middelen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tsjechië-Hradec Králové: Antineoplastische middelen

  • Gepubliceerd
    13/04/2022
  • Uiterste termijn
    11/05/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    11/05/2022
  • Gunning
    20/07/2022
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Fakultní nemocnice Hradec Králové
Plaats van uitvoering
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Locatie van de koper
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Sector (CPV)
33652100 Antineoplastische middelen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
3,060,000.00 CZK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
3,060,000.00 CZK
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem krizotinibu po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilFNHK
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
11/05/2022 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
3,060,000.00 CZK
Definitieve waarde van de opdracht
3,060,000.00 CZK
Gunning van het contract
Officiële naam: PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.
Postadres: K pérovně 945/7
Stad: Praha
Postcode: 10200
Land: CZE
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.