Publications Office of the EU
België-Dendermonde: Diverse geneesmiddelen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

België-Dendermonde: Diverse geneesmiddelen

  • Gepubliceerd
    19/10/2020
  • Uiterste termijn
    24/11/2020
  • Opening van de inschrijvingen
    24/11/2020
  • Gunning
    22/01/2021
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Onze Lieve Vrouw Van Troost vzw
Plaats van uitvoering
NUTS code: BE232 Arr. Dendermonde
Locatie van de koper
NUTS code: BE232 Arr. Dendermonde
Sector (CPV)
33690000 Diverse geneesmiddelen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
103,419.19 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
173,702.20 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
2020/419
Beschrijving

Levering van medicatie:
Afname in 2019:
a) Trastuzumab IV-150mg: 244 bestelde eenheden;
b) Rituximab IV-100 mg: 96 bestelde eenheden;
c) Rituximab IV - 500mg: 71 bestelde eenheden.
De op het ogenblik van de gunning overeengekomen verpakking mag naar vorm en inhoud niet gewijzigd worden, tenzij na onderling overleg en akkoord.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://eten.publicprocurement.be
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
24/11/2020 13:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.