Publications Office of the EU
UK-Motherwell: Gebouwinspectiediensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

UK-Motherwell: Gebouwinspectiediensten

  • Gepubliceerd
    12/07/2012
  • Uiterste termijn
    14/08/2012
  • Gunning
    07/01/2013
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
North Lanarkshire Council
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
71315400 Gebouwinspectiediensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
230,000.00 GBP
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
CS/PM 10 075
Beschrijving

Annual inspection and provision of reports on condition of all types of Roof Anchorage and, if instructed, ad hoc repairs/replacements thereto, to be carried out in council buildings throughout the council area including schools, offices, high and low rise housing and other premises.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: North Lanarkshire Council
Postadres: Design and Property Services, Philip Murray Road
Stad: Bellshill
Postcode: ML4 3PA
Land: GBR
Contactpersoon: Corporate Services
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
230,000.00 GBP
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: Northern Steeplejacks (Edinburgh) Ltd
Postadres: 7 Newbattle Road , Newtongrange
Stad: Midlothian
Postcode: EH22 4RA
Land: GBR
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.