Publications Office of the EU
PL-Katowice: Onderhoud van verkeerslichten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

PL-Katowice: Onderhoud van verkeerslichten

  • Gepubliceerd
    11/11/2011
  • Uiterste termijn
    20/12/2011
  • Opening van de inschrijvingen
    20/12/2011
  • Gunning
    28/12/2011
  • Vandaag
    07/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Miejski Zarząd Ulic i Mostów
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL22A Katowicki
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
50232200 Onderhoud van verkeerslichten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,390,000.00 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
2,651,151.21 PLN
Referentienummer inschrijving
82/XI/2011/WP
Beschrijving

Bieżące utrzymanie i konserwacja drogowych sygnalizacji świetlnych, znaków i tablic zmiennej treści, systemów parkingowych oraz oświetlenia przejść podziemnych zlokalizowanych na terenie miasta Katowice w okresie 12 miesięcy.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
20/12/2011 10:00
Plaats van uitvoering
CPV-code

50232200 - Onderhoud van verkeerslichten

34000000 - Vervoersmaterieel en bijbehorende producten

63000000 - Ondersteunende en aanvullende vervoersdiensten; reisbureaudiensten

Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
2,390,000.00 PLN
Definitieve waarde van de opdracht
2,651,151.21 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: Synchrogop S.j. Marek Ciesielski Roman Tulosz
Postadres: ul. Fabryczna 15
Stad: Katowice
Postcode: 40-611
Land: POL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.