Publications Office of the EU
Frankrijk-Nancy: Onderhoud van software voor informatietechnologie - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Nancy: Onderhoud van software voor informatietechnologie

  • Gepubliceerd
    03/10/2015
  • Uiterste termijn
    10/11/2015
  • Gunning
    14/01/2016
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Communauté urbaine du Grand Nancy
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRF31 Meurthe-et-Moselle
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
72267100 Onderhoud van software voor informatietechnologie
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
159,301.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
2015-CU-F063
Beschrijving

Le présent marché concerne la fourniture et la maintenance de logiciels de messagerie et outils connexes, les formations et les prestations de services qui y sont associées, pour le service de messagerie électronique du Grand Nancy, dont le contenu est décrit dans le CCTP.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Communauté urbaine du Grand Nancy
Postadres: Service de la commande publique, (bureau 101), 22/24 viaduc Kennedy, CO nº 80036
Stad: Nancy Cedex
Postcode: 54035
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
159,301.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: Them-Is
Postadres: 13/15 boulevard Joffre — bâtiment B
Stad: Nancy
Postcode: 54000
Land: FRA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.