Publications Office of the EU
Duitsland-Passau: Civieltechnische en bouwwerkzaamheden - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Passau: Civieltechnische en bouwwerkzaamheden

  • Gepubliceerd
    17/09/2021
  • Uiterste termijn
    19/10/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    19/10/2021
  • Gunning
    14/01/2022
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Staatliches Bauamt Passau
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE222 Passau, Kreisfreie Stadt
Locatie van de koper
NUTS code: DE222 Passau, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
9,180,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
3,134,125.20 EUR
Referentienummer inschrijving
21E0436
Beschrijving

Neubau Justizvollzugsanstalt Passau-Königschalding
V-I1 Vorbereiten Grundstueck_Baustelle

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://my.vergabe.bayern.de
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
19/10/2021 09:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
9,180,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
3,134,125.20 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Max Streicher GmbH & Co. KG aA
Postadres: Schwaigerbreite 17
Stad: Deggendorf
Postcode: 94469
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.