Publications Office of the EU
VERTROUWEN VAN DE TAG VOOR DE VERSCHILLENDE VERZAMELING VAN URBANWASTE, INCLUSIEF DE TOEGANGSZAKELIJKE SERVICE VAN INSTALLATIE, BEHEER, ONDERHOUD, LEVERING EN TOEZICHT VAN AUTOMATISCHE DISTRIBUTIEPUNTEN, VOOR DE UNIEKHEDEN VAN DE REKENKAMER, BITONTO, RUVO DI PUGLIA EN DERDE PARTIJEN, VOOR DE DATUM VAN VIJF JAAR, MET UITBREIDING VOOR EDERE TWIJDELIJKE VIER MAANDEN. - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

VERTROUWEN VAN DE TAG VOOR DE VERSCHILLENDE VERZAMELING VAN URBANWASTE, INCLUSIEF DE TOEGANGSZAKELIJKE SERVICE VAN INSTALLATIE, BEHEER, ONDERHOUD, LEVERING EN TOEZICHT VAN AUTOMATISCHE DISTRIBUTIEPUNTEN, VOOR DE UNIEKHEDEN VAN DE REKENKAMER, BITONTO, RUVO DI PUGLIA EN DERDE PARTIJEN, VOOR DE DATUM VAN VIJF JAAR, MET UITBREIDING VOOR EDERE TWIJDELIJKE VIER MAANDEN.

  • Uiterste termijn
    08/08/2026
  • Gepubliceerd
    25/08/2026
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Servizi Ambientali per il Nord Barese Società per Azioni
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: ITF47 Bari
Sector (CPV)
19640000 Afval- en vuilniszakken van polytheen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
5,159,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
8537386b-5d7b-4201-8541-e02de32f6a6a@448-G-1443
Beschrijving

VERTROUWEN VAN DE TAG VOOR DE VERSCHILLENDE VERZAMELING VAN URBANWASTE, INCLUSIEF DE TOEGANGSZAKELIJKE SERVICE VAN INSTALLATIE, BEHEER, ONDERHOUD, LEVERING EN TOEZICHT VAN AUTOMATISCHE DISTRIBUTIEPUNTEN, VOOR DE UNIEKHEDEN VAN DE REKENKAMER, BITONTO, RUVO DI PUGLIA EN DERDE PARTIJEN, VOOR DE DATUM VAN VIJF JAAR, MET UITBREIDING VOOR EDERE TWIJDELIJKE VIER MAANDEN.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://sanbspa.tuttogare.it/
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://sanbspa.tuttogare.it/
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: offerta economicamente più vantaggiosa
Gewicht (percentage, exact):
Geraamde waarde
5,159,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.