Publications Office of the EU
Spanje-Madrid: Analyseren van gegevens - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanje-Madrid: Analyseren van gegevens

  • Gunning
    30/04/2020
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Secretario general de la Federación de Organismos o Entidades de Radio y Televisión Autonómicos (FORTA)
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES300 Madrid
Locatie van de koper
NUTS code: ES300 Madrid
Sector (CPV)
72316000 Analyseren van gegevens
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
8,794,843.95
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
8,794,843.95 EUR
Referentienummer inschrijving
S-02/20
Beschrijving

Contratación del servicio de suministro de información sobre audiencias de televisión.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
8,794,843.95
Definitieve waarde van de opdracht
8,794,843.95 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Kantar Media, S. A.
Postadres: C/ Ríos Rosas, 26
Stad: Madrid
Postcode: 28003
Land: ESP
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.