Publications Office of the EU
Levering van medische hulpmiddelen, verdeeld in 6 delen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Levering van medische hulpmiddelen, verdeeld in 6 delen

  • Gepubliceerd
    26/09/2025
  • Uiterste termijn
    28/10/2025
  • Opening van de inschrijvingen
    28/10/2025
  • Gunning
    15/01/2026
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
UNIWERSYTET MEDYCZNY W BIAŁYMSTOKU
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: PL841 Białostocki
Sector (CPV)
34152000 Opleidingssimulatoren
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
92,991.69 PLN
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
6
Referentienummer inschrijving
AZP.25.1.47.2025
Beschrijving

1. Het voorwerp van het contract is: Levering van medische hulpmiddelen, onderverdeeld in 6 delen: Deel 1 — Model van een pasgeborene voor verpleegkundige activiteiten 3 reeks. Deel 2 - Model van kinderopvang, pasgeboren 3 set. Deel 3 — Verpleegfantoom van een pasgeboren meisje 4 stuks. Deel 4 – Verpleegfantoom van een pasgeboren jongen 3 stuks. Deel 5 – Borstvoeding leren model 2 sets Deel 6 – Leopold grip trainer en foetale hartmonitor 1 set 2. BIJLAGEN betreffende het onderwerp van het contract: - Beschrijving van het voorwerp van de overeenkomst - Bijlage 2 bij de FTZ, - Tabel van overeenstemming van het aangeboden voorwerp van de overeenkomst met het beginsel „geen ernstige afbreuk doen” (Do No Significant Harm) - Bijlage 2a bij de FTZ, - Tabel van beoordeling van de garantievoorwaarden - Bijlage 4 bij de FTZ, - Garantievoorwaarden, garantie en garantiedienst - Bijlage 5 bij de FTZ, - Procedure voor levering en afhaling van het apparaat - Bijlage 6 bij de FTZ.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1181479
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1181479
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
28/10/2025 09:05
Plaats van uitvoering
CPV-code

34152000 - Opleidingssimulatoren

39100000 - Meubilair

39000000 - Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten

33000000 - Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging

33100000 - Medische apparatuur

Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.