Publications Office of the EU
Digitale euro - App en SDK - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Digitale euro - App en SDK

  • Gepubliceerd
    04/01/2024
  • Uiterste termijn
    20/02/2024
  • Gunning
    02/10/2025
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
European Central Bank
Plaats van uitvoering
NUTS code: anyw-eea
Locatie van de koper
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
66110000 Bankdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
76,800,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
153,600,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
PRO-009488
Beschrijving

Een app voor de digitale euro en de bijbehorende Software Development Kit (SDK) voor betalingsdienstaanbieders, bestaande uit i) de app voor de digitale euro en ii) een SDK om betalingsdienstaanbieders te ondersteunen bij het aanbieden van diensten in digitale euro’s via hun eigen mobiele apps en online-interfaces.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.ecb.europa.eu/ecb/jobsproc/sourcing/html/index.en.html
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.ecb.europa.eu/ecb/jobsproc/sourcing/html/index.en.html
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Quality
Gewicht (percentage, exact): 60
Criterium:
Type: price
Beschrijving: Price
Gewicht (percentage, exact): 40
Geraamde waarde
76,800,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
153,600,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Almaviva The Italian Innovation Company SpA
Postadres:
Stad: Rome
Postcode: 00137
Land:
Officiële naam: Sapient GmbH
Postadres:
Stad: Munich
Postcode: 80335
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.