Publications Office of the EU
Letland-Ādažu novads: Project- en ontwerpvoorbereiding, kostenraming - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Letland-Ādažu novads: Project- en ontwerpvoorbereiding, kostenraming

  • Gepubliceerd
    08/09/2023
  • Uiterste termijn
    12/10/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    12/10/2023
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Ādažu novada pašvaldība
Plaats van uitvoering
NUTS code: LV00 Latvija
Locatie van de koper
NUTS code: LV00 Latvija
Sector (CPV)
71242000 Project- en ontwerpvoorbereiding, kostenraming
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
ĀNP 2023/133
Beschrijving

Jaunas pirmsskolas izglītības iestādes (turpmāk – PII) Podnieku kvartālā Ādažos, Ādažu novadā un piegulošo Krastupes un Ūbeļu ielas posmu projektēšana un autoruzraudzība.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Ādažu novada pašvaldība
Nationaal registratienummer: 90000048472
Postadres: Gaujas iela 33A
Stad: Ādažu novads
NUTS-code: LV00
Postcode: LV-2164
Land: LVA
Contactpersoon: Iepirkumu speciālists
Hoofdadres: https://www.adazunovads.lv
Elektronisch via:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/107932
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
12/10/2023 14:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.