Publications Office of the EU
België-Brussel: Onderzoek naar de opbouw van een publiek — Het publiek centraal stellen binnen culturele organisaties - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

België-Brussel: Onderzoek naar de opbouw van een publiek — Het publiek centraal stellen binnen culturele organisaties

  • Gepubliceerd
    02/06/2015
  • Uiterste termijn
    21/08/2015
  • Opening van de inschrijvingen
    31/08/2015
  • Gunning
    30/10/2015
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Europeiska kommissionen, generaldirektoratet för utbildning och kultur
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
73220000 Advies inzake ontwikkeling
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
150,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
136,607.50 EUR
Referentienummer inschrijving
EAC/08/2015.
Beschrijving

De opbouw van publiek voor kunst en cultuur is een van de belangrijkste prioriteiten van het programma „Creatief Europa” ter bevordering van de Europese culturele en taalkundige diversiteit en ter vergroting van het concurrentievermogen van de culturele en creatieve sectoren.
De doelstelling van het onderzoek is het uitrusten van culturele leiders binnen een organisatie met de middelen om een overtuigend betoog neer te zetten voor een overgang naar een meer publiekgerichte organisatie op intern niveau (gericht op raden van bestuur, communicatieve en artistieke afdelingen, raadgevende comités en andere besluitvormingsstructuren) of extern (overheidsinstanties, mecenassen, vriendenregelingen, sponsoren enz.).

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
31/08/2015 10:00
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
150,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
136,607.50 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Fondazione Fitzcarraldo
Postadres: via Aosta 8
Stad: Turin TO
Postcode: 10152
Land: ITA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.