Publications Office of the EU
Spezialbindemittel für MA 48 – ABA 2025 - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spezialbindemittel für MA 48 – ABA 2025

  • Gepubliceerd
    14/10/2024
  • Uiterste termijn
    12/11/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    12/11/2024
  • Gunning
    18/12/2024
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Magistrat der Stadt Wien - Magistratsabteilung 48
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: AT130 Wien
Sector (CPV)
44111200 Cement
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1.00 EUR
Referentienummer inschrijving
54 - GM – 1277540/24 - EU
Beschrijving

Lieferung von Zement als Spezialbindemittel an 1220 Wien, Percostraße 2, Aufbereitungsanlage für Verbrennungsrückstände der MA 48

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.wien.gv.at/Vergabeportal/Detail/194903
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.wien.gv.at/Vergabeportal/Detail/194903
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
12/11/2024 08:10
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Criterium:
Type: price
Beschrijving: Gesamtpreis exkl. USt.
Gewicht (percentage, exact): 100
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
1.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: CEMCO GmbH
Postadres:
Stad: Wien
Postcode: 1040
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.