Publications Office of the EU
Polen-Tychy: Diensten voor ophalen van vuilnis - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Tychy: Diensten voor ophalen van vuilnis

  • Gunning
    10/11/2022
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
REGIONALNE CENTRUM GOSPODARKI WODNO ŚCIEKOWEJ S.A
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL22C Tyski
Locatie van de koper
NUTS code: PL22C Tyski
Sector (CPV)
90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
4,059,500.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
8,492,300.00 PLN
Referentienummer inschrijving
EU/MZ/ osady_WR_UE/55/11/2022
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia jest usługa wywozu i zagospodarowania w procesie R10 komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 z oczyszczalni Tychy- Urbanowice, którego szczegółowy opis oraz sposób jego wykonania określony jest w załączniku nr 5 do zaproszenia

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
4,059,500.00
Definitieve waarde van de opdracht
8,492,300.00 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: BM Recykling Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością - lider konsorcjum
Postadres: ul. Tkacka 30
Stad: Andrychów
Postcode: 34-120
Land: POL

Officiële naam: EKOTRANS K i K Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - członek konsorcjum
Postadres: ul. Lokalna 21
Stad: Tychy
Postcode: 43-100
Land: POL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.