Publications Office of the EU
„Доставка на хляб и хлебни изделия за нуждите на детски ясли, детска кухня, детски градини и заведения за социални услуги на територията на община Стара Загора“ - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

„Доставка на хляб и хлебни изделия за нуждите на детски ясли, детска кухня, детски градини и заведения за социални услуги на територията на община Стара Загора“

  • Gepubliceerd
    16/04/2026
  • Uiterste termijn
    15/05/2026
  • Opening van de inschrijvingen
    18/05/2026
  • Gunning
    07/06/2026
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
ОБЩИНА - СТАРА ЗАГОРА
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: BG344 Стара Загора
Sector (CPV)
15810000 Broodproducten, vers gebak en cake
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
353,131.39 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
572308
Beschrijving

„Доставка на хляб и хлебни изделия за нуждите на детски ясли, детска кухня, детски градини и заведения за социални услуги на територията на община Стара Загора“ Обособена позиция 1 – „Доставка на хляб и хлебни изделия“ Обособена позиция 2 – „Доставка на био хлебни изделия“ Продуктите предмет на доставката по съответните обособени позиции, видът, изискванията към тях и към изпълнението, приблизително необходимо количество и др., се съдържат в Техническите спецификации. Забележка: ***Важно: Навсякъде в техническата спецификация, документацията и документите, където се съдържа посочване конкретен модел, източник или специфичен процес, който характеризира продуктите, предлагани от конкретен потенциален изпълнител, или търговска марка, патент, тип или конкретен произход или производство, което би довело до облагодетелстване или елиминиране на определени лица или някои продукти, да се чете и разбира с добавката «или еквивалентно» ​​​​​​​

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://app.eop.bg/today/572308
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://app.eop.bg/today/572308
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
18/05/2026 13:15
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.