Publications Office of the EU
Duitsland-Frankfort a.d. Main: Aanbrengen van elektrische fittings - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Frankfort a.d. Main: Aanbrengen van elektrische fittings

  • Gunning
    26/04/2021
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
DB Netz AG (Bukr 16)
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE600 Hamburg
Locatie van de koper
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
45311200 Aanbrengen van elektrische fittings
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
2,766,277.11 EUR
Referentienummer inschrijving
21FEI49749
Beschrijving

Veddeler Brücken OLA

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Not applicable
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
2,766,277.11 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: SPITZKE SE
Postadres: Märkische Allee 39/41
Stad: Großbeeren
Postcode: 14979
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.