Publications Office of the EU
Italië-Rome: Resorbeerbare hemostatica - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italië-Rome: Resorbeerbare hemostatica

  • Gepubliceerd
    08/06/2020
  • Uiterste termijn
    17/07/2020
  • Opening van de inschrijvingen
    21/07/2020
  • Gunning
    13/08/2021
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Azienda Ospedaliera San Camillo Forlanini
Plaats van uitvoering
NUTS code: ITI43 Roma
Locatie van de koper
NUTS code: ITI43 Roma
Sector (CPV)
33141127 Resorbeerbare hemostatica
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,382,544.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,089,904.00 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
15
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Fornitura di emostatici e colle

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Azienda ospedaliera San Camillo Forlanini
Postadres: Circonvallazione Gianicolense 87
Stad: Roma
NUTS-code: ITI43
Postcode: 00152
Land: ITA
Contactpersoon: area governo delle risorse strumentali – UOC acquisizione beni e servizi
Hoofdadres: http://www.scamilloforlanini.rm.it/bandi-di-gara
Elektronisch via:
http://www.regione.lazio.it/rl/centraleacquisti/#
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
21/07/2020 11:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.