Publications Office of the EU
Polen-Lublin: Generatoraggregaten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Lublin: Generatoraggregaten

  • Gepubliceerd
    18/05/2016
  • Uiterste termijn
    23/06/2016
  • Opening van de inschrijvingen
    23/06/2016
  • Gunning
    16/09/2016
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
77211400 Vellen van bomen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,393,149.50 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,724,505.83 PLN
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
9
Referentienummer inschrijving
LZA.3071-181/16
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia jest Usługa wykonania wycinki drzew i gałęzi przy liniach i urządzeniach elektroenergetycznych na rzecz PGE Dystrybucja S.A.
Oddział Lublin. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa wycinka drzew i gałęzi w podziale na 9 zadań:
Zadanie nr 1-podcinka drzew i krzewów w pobliżu linii elektroenergetycznych WN na terenie RE Lublin Miasto;
Zadanie nr 2- podcinka drzew i krzewów w pobliżu linii elektroenergetycznych SN na terenie RE Lublin Miasto;
Zadanie nr 3- podcinka drzew i krzewów w pobliżu linii elektroenergetycznych WN na terenie RE Lublin Teren;
Zadanie nr 4- podcinka drzew i krzewów w pobliżu linii elektroenergetycznych SN na terenie RE Lublin Teren;
Zadanie nr 5- podcinka drzew i krzewów w pobliżu linii elektroenergetycznych WN na terenie RE Puławy;
Zadanie nr 6- podcinka drzew i krzewów w pobliżu linii elektroenergetycznych SN na terenie RE Puławy;
Zadanie nr 7- podcinka drzew i krzewów w pobliżu linii elektroenergetycznych WN na terenie RE Biała Podlaska
Zadanie nr 8- podcinka drzew i krzewów w pobliżu linii elektroenergetycznych SN na terenie RE Biała Podlaska;
Zadanie nr 9- podcinka drzew i krzewów w pobliżu linii elektroenergetycznych nN na terenie RE Biała Podlaska.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for one or more lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
23/06/2016 10:30
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.