Publications Office of the EU
Spanje-Gijón: Onderhouden van sportvelden - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanje-Gijón: Onderhouden van sportvelden

  • Gepubliceerd
    20/12/2017
  • Uiterste termijn
    29/01/2018
  • Opening van de inschrijvingen
    15/02/2018
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Junta Rectora del Patronato Deportivo Municipal del Ayuntamiento de Gijón
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES120 Asturias
Locatie van de koper
NUTS code: ES120 Asturias
Sector (CPV)
77320000 Onderhouden van sportvelden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
4,146,187.50 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
013324/2017
Beschrijving

Servicio de mantenimiento de los campos municipales de golf La Llorea y El Tragamón con fomento de la igualdad entre hombres y mujeres y mejora de la calidad de empleo.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Junta Rectora del Patronato Deportivo Municipal del Ayuntamiento de Gijón
Nationaal registratienummer: P8302404B
Postadres: Centro municipal del Coto, Plaza de la República, s/n
Stad: Gijón
NUTS-code: ES120
Postcode: 33204
Land: ESP
Contactpersoon: Junta Rectora del Patronato Deportivo Municipal del Ayuntamiento de Gijón
Hoofdadres: http://contratacion.gijon.es
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
15/02/2018 13:30
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
4,146,187.50 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.