Publications Office of the EU
Polen-Warschau: Reparatie en onderhoud van meet-, test- en controleapparatuur - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Polen-Warschau: Reparatie en onderhoud van meet-, test- en controleapparatuur

  • Gepubliceerd
    02/02/2018
  • Uiterste termijn
    16/03/2018
  • Opening van de inschrijvingen
    16/03/2018
  • Gunning
    11/05/2018
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Urząd Dozoru Technicznego
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL Polska
Locatie van de koper
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sector (CPV)
50410000 Reparatie en onderhoud van meet-, test- en controleapparatuur
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,341,690.00 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,018,130.00 PLN
Referentienummer inschrijving
ZP-DL-58/17
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia jest sprawdzenie, ewentualna naprawa oraz wymiana w miarę potrzeb sensorów (wynikającą z pogorszenia właściwości pomiarowych) w detektorach wielogazowych typu QRAE PLUS PGM 2000 (482 szt.) i QRAE 3 (36 szt.) użytkowanych w Urzędzie Dozoru Technicznego. Naprawy detektorów wielogazowych - szacunkowy koszt napraw bez wymiany sensorów wynosi ok. 50 roboczogodzin w ciągu dwóch lat. Przedmiot zamówienia został opisany we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 7do SIWZ.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Urząd Dozoru Technicznego
Postadres: ul. Szczęśliwicka 34
Stad: Warszawa
NUTS-code: PL911
Postcode: 02-353
Land: POL
Contactpersoon: Paweł Moch
Hoofdadres: www.udt.gov.pl
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
16/03/2018 13:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
1,341,690.00 PLN
Definitieve waarde van de opdracht
1,018,130.00 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: OMC ENVAG Sp. z o.o.
Postadres: ul. Iwonicka 21
Stad: Warszawa
Postcode: 02-924
Land: POL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.