Publications Office of the EU
Gesamtsanierung Friedensschule Schwerin, Friedensstraße 14, 19053 Schwerin - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Gesamtsanierung Friedensschule Schwerin, Friedensstraße 14, 19053 Schwerin

  • Gepubliceerd
    10/01/2024
  • Uiterste termijn
    07/02/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    07/02/2024
  • Gunning
    24/07/2024
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Zentrales Gebäudemanagement Schwerin
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DE804 Schwerin, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
45315000 Elektrische installatiewerkzaamheden voor verwarming en andere elektrische apparatuur in gebouwen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
305,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
260,134.70 EUR
Referentienummer inschrijving
11-24-ZGM
Beschrijving

Los 34 Heizungsinstallationsarbeiten

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.subreport.de/E77774321
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.subreport.de/E77774321
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
07/02/2024 10:00
Gunningsmethode
Criterium:
Type: price
Beschrijving:
Gewicht (percentage, exact): 100.0
Geraamde waarde
305,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
260,134.70 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Thomas Alternativenergien GmbH
Postadres:
Stad: Schwerin
Postcode: 19057
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.