Publications Office of the EU
Spanje-Madrid: Software en informatiesystemen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanje-Madrid: Software en informatiesystemen

  • Gunning
    19/05/2023
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
SERVICIO MADRILEÑO DE SALUD
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Locatie van de koper
NUTS code: ES300 Madrid
Sector (CPV)
48000000 Software en informatiesystemen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,104,464.63
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,104,464.63 EUR
Referentienummer inschrijving
PN SUM-3/2023 (A/SUM-003478/2023
Beschrijving

El objeto del contrato es el suministro e instalación de 47 licencias de software de interoperabilidad del producto ONESAIT HEALTHCARE

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
1,104,464.63
Definitieve waarde van de opdracht
1,104,464.63 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: INDRA SOLUCIONES TECNOLOGÍAS DE LA INFORMACIÓN, S.L.U.
Postadres: Avenida de Bruselas, 35
Stad: Alcobendas (Madrid)
Postcode: 28108
Land: ESP
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.