Publications Office of the EU
Bulgarije-Sofia: Kantoormachines en gegevensverwerkende apparatuur, kantooruitrusting en -benodigdheden, uitgez. meubilair en softwarepakketten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarije-Sofia: Kantoormachines en gegevensverwerkende apparatuur, kantooruitrusting en -benodigdheden, uitgez. meubilair en softwarepakketten

  • Gepubliceerd
    26/11/2019
  • Uiterste termijn
    03/01/2020
  • Opening van de inschrijvingen
    07/01/2020
  • Gunning
    05/06/2020
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Изпълнителна агенция „Морска администрация“
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: BG411 София (столица)
Sector (CPV)
30000000 Kantoormachines en gegevensverwerkende apparatuur, kantooruitrusting en -benodigdheden, uitgez. meubilair en softwarepakketten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
190,000.00 BGN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
189,715.00 BGN
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Предмет на обществената поръчка е избор на изпълнител, който да извърши доставка, инсталация и монтаж на специализирано сървърно оборудване и софтуер за виртуализация и миграция на данни, както и да извърши инсталация, настройка, миграция и интеграция на системата за виртуализация и гаранционна поддръжка в рамките на гаранционния срок за нуждите на Изпълнителна агенция „Морска администрация“. Предлаганото специализирано сървърно оборудване и софтуерът за виртуализация и миграция на данни трябва да са с параметри, идентични или по-добри от минималните изисквания на възложителя, посочени в техническата спецификация.
Доставеното оборудване трябва да бъде фабрично ново, неупотребявано, с пълна оригинална окомплектовка от производителя, да съответства на изискванията на възложителя и техническата спецификация и за него да е осигурено гаранционно сервизно обслужване, да съдържа всичката необходима документация от производителя на оборудването.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Изпълнителна агенция „Морска администрация“
Nationaal registratienummer: 121797867
Postadres: ул. „Дякон Игнатий“ № 9
Stad: София
NUTS-code: BG411
Postcode: 1000
Land: BGR
Contactpersoon: Мартина Маринова — главен юрисконсулт в дирекция АПФСО
Hoofdadres: https://www.marad.bg/bg
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
07/01/2020 11:00
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
190,000.00 BGN
Definitieve waarde van de opdracht
189,715.00 BGN
Gunning van het contract
Officiële naam: „Перси“ ООД
Postadres: бул. „Цар Борис III“ № 136Б
Stad: София
Postcode: 1618
Land: BGR
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.