Publications Office of the EU
Duitsland-München: Gereedschapswerktuigen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-München: Gereedschapswerktuigen

  • Gepubliceerd
    10/04/2019
  • Uiterste termijn
    14/05/2019
  • Opening van de inschrijvingen
    15/05/2019
  • Gunning
    24/09/2019
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Landeshauptstadt München, Direktorium, Vergabestelle 1 Abt. 4
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Locatie van de koper
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
42600000 Gereedschapswerktuigen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
0.02 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
VGSt1-4-2019-0295
Beschrijving

Mehrachsen CNC-Dreh- und Fräsmaschine.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://vergabe.muenchen.de/NetServer/
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
15/05/2019 00:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.