Publications Office of the EU
Frankrijk-Saint-Raphaël: Fotokopieerapparaten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Saint-Raphaël: Fotokopieerapparaten

  • Gepubliceerd
    07/08/2018
  • Uiterste termijn
    28/09/2018
  • Opening van de inschrijvingen
    01/10/2018
  • Gunning
    12/11/2018
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Commune de Saint-Raphaël
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRL05 Var
Locatie van de koper
NUTS code: FRL05 Var
Sector (CPV)
30121100 Fotokopieerapparaten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
173,500.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Forme de marché: à bons de commande avec minimum et maximum. Attribution d'un marché unique.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
http://ville-saintraphael.fr
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
01/10/2018 00:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
173,500.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: SAS Leasys Apoje
Postadres: 60 boulevard du Point du Jour
Stad: Saint-Laurent-du-Var
Postcode: 06700
Land: FRA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.