Publications Office of the EU
Spanje-El Masnou: Reddingsdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Spanje-El Masnou: Reddingsdiensten

  • Gunning
    15/06/2016
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
75252000 Reddingsdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
95,867.77
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
95,867.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Servicios de vigilancia, salvamento y socorrismo en las playas del Masnou.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
CPV-code

75252000 - Reddingsdiensten

75241000 - Diensten voor openbare orde

92332000 - Stranddiensten

92000000 - Cultuur-, sport- en recreatiediensten

92300000 - Amusementsdiensten

92330000 - Diensten inzake recreatiegebieden

Gunningsmethode
Not specified
Geraamde waarde
95,867.77
Definitieve waarde van de opdracht
95,867.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Pro-Activa Serveis Aquàtics, S.L.
Postadres:
Stad:
Postcode:
Land: ESP
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.